Zapomniałem hasła
WYSZUKIWARKA
Imię, nazwisko lub nazwa firmy
minimum 3 znaki
Branża
Województwo

DLA KOGO JEST TEN SERWIS ?
Przeporzadny.pl jest serwisem internetowym
gromadzącym wokół siebie użytkowników
pragnących polecić usługę lub fachowca
rzetelnie wykonującego powierzone mu
zadanie. Celem portalu jest reklamowanie
osób i firm z usług których już skorzystali
użytkownicy portalu i chcą wyrazić na
ich temat swoją, niezależną opinię a
tym samym przyczynić się do
rozpowszechniania ich działalności
na rynku lokalnym lub krajowym.
Paweł Gąsior - Przeporządny Instruktor nauka jazdy Siedlce
Paweł Gąsior
Dane:
- Województwo Mazowieckie
- Powiat Siedlce
- Miejscowość Siedlce ,Okrężna 67
- Telefon: 603938436
Kategorie:
- Instruktor nauka jazdy
Dodano: 2009-04-16
Ilość głosów: 27
Ocena: 10.00
Opinie(27)
Dodał: JB19KK99
Data dodania: 2018-10-19
Ocena: 10


Opinia: Polecam wszystkim Pana Pawła, którzy chcą w przyjaznej i humorystycznej atmosferze przejść przez okres jazd. Jest to osoba dzięki której w krótkim czasie można poznać wszystkie aspekty poruszania się po drodze samochodem i zarazem świetnie się bawić przy każdym spotkaniu. Egzamin zdałem za pierwszym razem, świadczy to o profesjonalizmie Instruktora. Polecam Każdemu. (Drugiej tak spokojnej osoby nie znam i przy okazji można pojeździć nowiutką corsą :D)
Dodał: Joanna84
Data dodania: 2018-03-22
Ocena: 10


Opinia: Pan Paweł jest niezwykle sympatycznym, profesjonalnym, cierpliwym instruktorem. Bardzo zaangażowany w swoją pracę.Każda minuta jazdy była dobrze wykorzystana, zawsze w przyjaznej atmosferze, bez żadnego stresu, zawsze punktualnie. Pan Paweł potrafi efektywnie przygotować do egzaminu praktycznego, dzięki temu egzamin zdany za pierwszym podejściem. Serdecznie dziękuję i Polecam!!!
Dodał: pawelslaz
Data dodania: 2018-02-06
Ocena: 10


Opinia: Polecam pana Pawła każdemu kto poszukuje świetnego instruktora. Ma świetne podejście do każdego ucznia, dużo cierpliwości, poczucia humoru jak i ogromną wiedzę. Każda jazda była dla mnie przyjemnością, polecam każdemu pana Pawła :)
Dodał: Oleek19
Data dodania: 2017-11-08
Ocena: 10


Opinia: Bardzo serdecznie polecam pana Pawła. Egzamin zdany za pierwszym razem bez żadnego problemu. Posiada dużo cierpliwości, pozytywnej energii i wiedzy którą umie bardzo dobrze przekazać.
Dodał: Karolciaa
Data dodania: 2016-06-02
Ocena: 10


Opinia: Bardzo polecam tego instruktora. Jazdy przebiegały bezstresowo i z pozytywnym podejściem. Pan Paweł daje cenne wskazówki oraz wszystko dokładnie tłumaczy. Jest profesjonalny i na luzie. Egzamin zdany za pierwszym razem! pozdrawiam i dziękuję! !!!
Dodał: Karola
Data dodania: 2015-05-19
Ocena: 10


Opinia: Z panem Pawłem zdałam egzamin praktyczny za pierwszym razem, huuuraaaa :) Serdecznie go polecam, ponieważ ma anielską cierpliwość, kiedy trzeba to rozbawi, ale też świetnie motywuje do działania. Posiada również ogromną wiedzę o ruchu drogowym oraz trafnie ją przekazuje :)
Dodał: marzi
Data dodania: 2014-08-12
Ocena: 10


Opinia: Dziś zdałam egzamin praktyczny na prawo jazdy i czym prędzej pragnę polecić wszystkim instruktora jazdy Pana Pawła Gąsiora. To wspaniały, profesjonalny instruktor i bardzo sympatyczny człowiek z dużym poczuciem humoru :) Posiada ogromną wiedzę o ruchu drogowym i umie ją przystępnie przekazać. Atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjazna, kursant nie jest spięty, co pomaga w skupieniu na jeździe. Paweł nigdy mnie nie stresował, nigdy nie krzyczał. Potrafi w rzeczowy i spokojny sposób wskazać, gdzie popełnia się błędy. Pokłada dużą wiarę w kursanta i zaraża pasją do jazdy samochodem :) Bardzo Pawłowi dziękuję i polecam Go wszystkim niezdecydowanym !!
Dodał: blondi1128
Data dodania: 2014-01-24
Ocena: 10


Opinia: Serdecznie dziękuję Pawłowi za przygotowanie mnie do egzaminu na prawo jazdy od podstaw. Cierpliwość, umiejętne przekazywanie mi ważnej wiedzy oraz jazdy prowadzone w wesołej atmosferze przyczyniły się do pozytywnego wyniku egzaminu i to za pierwszym razem. Polecam Pawła każdemu kandydatowi na kierowcę - totalnego laika potrafi przerobić na dobrze wyszkolonego, młodego kierowcę :) Klaudia
Dodał: Sobik
Data dodania: 2013-08-31
Ocena: 10


Opinia: Przebycie ze mną drogi od pierwszego w życiu ruszenia samochodem do egzaminu zdanego za pierwszym razem wymagało mnóstwa cierpliwości, za którą serdecznie panu Pawłowi dziękuję. Serdecznie polecam go wszystkim, którzy chcą nauczyć się jeździć w całkowicie bezstresowej atmosferze! :)
Dodał: rapid
Data dodania: 2013-04-28
Ocena: 10


Opinia: Chcę serdecznie podziękować Pawłowi za cierpliwość i wielki wkład pracy jaki włożył aby mnie przygotować do egzaminu na prawo jazdy. Jego wiara w mój sukces pozwoliła mi się poczuć pewniej i egzamin zaliczyłem za pierwszym razem. Naprawdę polecam Pawła osobą które są przed decyzją u kogo się uczyć. Wielki szacun.

1 2 3    

Zaloguj się by dodać opinię