Zapomniałem hasła
WYSZUKIWARKA
Imię, nazwisko lub nazwa firmy
minimum 3 znaki
Branża
Województwo

DLA KOGO JEST TEN SERWIS ?
Przeporzadny.pl jest serwisem internetowym
gromadzącym wokół siebie użytkowników
pragnących polecić usługę lub fachowca
rzetelnie wykonującego powierzone mu
zadanie. Celem portalu jest reklamowanie
osób i firm z usług których już skorzystali
użytkownicy portalu i chcą wyrazić na
ich temat swoją, niezależną opinię a
tym samym przyczynić się do
rozpowszechniania ich działalności
na rynku lokalnym lub krajowym.
Paweł Gąsior - Przeporządny Instruktor nauka jazdy Siedlce
Paweł Gąsior
Dane:
- Województwo Mazowieckie
- Powiat Siedlce
- Miejscowość Siedlce ,Okrężna 67
- Telefon: 603938436
Kategorie:
- Instruktor nauka jazdy
Dodano: 2009-04-16
Ilość głosów: 24
Ocena: 10.00
Opinie(24)
Dodał: Oleek19
Data dodania: 2017-11-08
Ocena: 10


Opinia: Bardzo serdecznie polecam pana Pawła. Egzamin zdany za pierwszym razem bez żadnego problemu. Posiada dużo cierpliwości, pozytywnej energii i wiedzy którą umie bardzo dobrze przekazać.
Dodał: Karolciaa
Data dodania: 2016-06-02
Ocena: 10


Opinia: Bardzo polecam tego instruktora. Jazdy przebiegały bezstresowo i z pozytywnym podejściem. Pan Paweł daje cenne wskazówki oraz wszystko dokładnie tłumaczy. Jest profesjonalny i na luzie. Egzamin zdany za pierwszym razem! pozdrawiam i dziękuję! !!!
Dodał: Karola
Data dodania: 2015-05-19
Ocena: 10


Opinia: Z panem Pawłem zdałam egzamin praktyczny za pierwszym razem, huuuraaaa :) Serdecznie go polecam, ponieważ ma anielską cierpliwość, kiedy trzeba to rozbawi, ale też świetnie motywuje do działania. Posiada również ogromną wiedzę o ruchu drogowym oraz trafnie ją przekazuje :)
Dodał: marzi
Data dodania: 2014-08-12
Ocena: 10


Opinia: Dziś zdałam egzamin praktyczny na prawo jazdy i czym prędzej pragnę polecić wszystkim instruktora jazdy Pana Pawła Gąsiora. To wspaniały, profesjonalny instruktor i bardzo sympatyczny człowiek z dużym poczuciem humoru :) Posiada ogromną wiedzę o ruchu drogowym i umie ją przystępnie przekazać. Atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjazna, kursant nie jest spięty, co pomaga w skupieniu na jeździe. Paweł nigdy mnie nie stresował, nigdy nie krzyczał. Potrafi w rzeczowy i spokojny sposób wskazać, gdzie popełnia się błędy. Pokłada dużą wiarę w kursanta i zaraża pasją do jazdy samochodem :) Bardzo Pawłowi dziękuję i polecam Go wszystkim niezdecydowanym !!
Dodał: blondi1128
Data dodania: 2014-01-24
Ocena: 10


Opinia: Serdecznie dziękuję Pawłowi za przygotowanie mnie do egzaminu na prawo jazdy od podstaw. Cierpliwość, umiejętne przekazywanie mi ważnej wiedzy oraz jazdy prowadzone w wesołej atmosferze przyczyniły się do pozytywnego wyniku egzaminu i to za pierwszym razem. Polecam Pawła każdemu kandydatowi na kierowcę - totalnego laika potrafi przerobić na dobrze wyszkolonego, młodego kierowcę :) Klaudia
Dodał: Sobik
Data dodania: 2013-08-31
Ocena: 10


Opinia: Przebycie ze mną drogi od pierwszego w życiu ruszenia samochodem do egzaminu zdanego za pierwszym razem wymagało mnóstwa cierpliwości, za którą serdecznie panu Pawłowi dziękuję. Serdecznie polecam go wszystkim, którzy chcą nauczyć się jeździć w całkowicie bezstresowej atmosferze! :)
Dodał: rapid
Data dodania: 2013-04-28
Ocena: 10


Opinia: Chcę serdecznie podziękować Pawłowi za cierpliwość i wielki wkład pracy jaki włożył aby mnie przygotować do egzaminu na prawo jazdy. Jego wiara w mój sukces pozwoliła mi się poczuć pewniej i egzamin zaliczyłem za pierwszym razem. Naprawdę polecam Pawła osobą które są przed decyzją u kogo się uczyć. Wielki szacun.
Dodał: kamilek
Data dodania: 2011-04-15
Ocena: 10


Opinia: Witam ;) Polecam Pana Pawła jest bardzo spokojnym i opanowanym człowiekiem , bardzo dobrze wszystko tłumaczy nie krzyczy ;D umie ze wszystkiego żartować po prostu wspaniale się z nim jeździ aby było więcej takich instruktorów jak on ;) Pozdrawiam
Dodał: KoszyK
Data dodania: 2010-09-13
Ocena: 10


Opinia: Polecam Pana Pawła z całego serca,jest najlepszym instruktorem z którym małam styczność:) Profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu,nie tylko uczy jak zadać egzamin,ale jak radzić sobie w życiu z kółkiem,ma podejście do każdego,ja jestem panikarą,a znalazł na mnie sposób:) Po jazdach z Panem Pawłem zdałam za pierwszym razem w Siedlcach,co w Warszawie nie udawało mi się pięć razy:) Pana Pawła znalazłam właśnie za pomocą tej strony i mam nadzieję,że inni w ten sposób wybiorą najlepszego instruktora pod słońcem:)
Dodał: lukaszjastrzebski
Data dodania: 2010-08-20
Ocena: 10


Opinia: Wielkie podziękowania dla świetnego instruktora Pawła za cierpliwosc, poczucie humoru, oraz dobrze przekazaną mi wiedzę, która doprowadziła mnie do bezbłędnego zdania egzaminu. Bede bardzo milo wspominal znakomite przygotowanie oraz przyjazną atmosferę panującą na jazdach z pawlem. Bardzo gorąco polecam profesjonalną nauke z pawlem. Ten instruktor naprawde kazdego doprowadzi do sukcesu. Naprawde warto z nim sie uczyć. Dzieki za wszystko pawel:) Pozdr.

1 2 3    

Zaloguj się by dodać opinię